• /

درباره ما

معرفی شرکت صنایع شیمیایی شیراز

 شرکت صنایع شیمیایی شیراز یکی از شرکت های پیشرو در تولید چسب های اوره فرمالدئید، چسب های ملامین فرمالدهید، رزین های آمینه، فرمالین و UFC 65-85 در ایران میباشد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1387 با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص آغاز نموده و تاکنون  تا  با تلاش بی وقفه، ضمن ارائه محصولاتی با کیفیت برتر و در بردارنده عملکردی بی نظیر ،در خدمت مشتریان داخلی و خارجی خود باشد.

مدیریت و پرسنل

دانش و تجربه، شاخصه اصلی مدیریت در این مجموعه صنعتی میباشد به نحوی که میتوان  از مدیران این شرکت به عنوان طلایه داران صنعت تولید فرمالین و محصولات وابسته به آن،  با سابقه ای چهل ساله در کشور  نامبرد. هم اکنون بالغ بر 50 نفر پرسنل مجرب و متخصص در این شرکت مشغول به کار میباشند که خود از جمله سرمایه های اصلی شرکت به شمار میروند. 

تکنولوژی و فرمولاسیون

این مجموعه صنعتی با بهره گیری از دانش و فناوری روز اروپا در تولید فرمالین و محصولات وابسته، ضمن ارائه محصولاتی با  فرمولاسیون های جدید بر اساس نیاز هر مشتری، توانسته است گامی مهم در استاندارد سازی و ارتقاء این صنعت در کشور داشته باشد.

فروش و بازاریابی

علیرغم حضور رقبای قدرتمند در بازار، این مجموعه توانسته با اتکا به دانش و تجربه پرسنل و مدیریت خود، فروش محصولات و سهم بازار خود را به طور چشمگیری ارتقاء دهد. از جمله مزیت های رقابتی این گروه صنعتی میتوان به ارائه خدمات رایگان پیش و پس از فروش اشاره کرد. در همین راستا و برای اولین بار در ایران، متخصصین این شرکت ضمن بازدید از خطوط تولید مشتریان، به ارائه محصول با فرمولاسیون اختصاصی برای هر مشتری میپردازند و پس از آزمودن کیفیت و کارایی محصول تولیدی در محل، رضایتمندی کامل شرکای تجاری خود را فراهم می آورند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت صنایع شیمیایی شیراز می باشد

طراحی سایت سئو مرکز طراحی وب زئوس